Мінрегіон та ООН-Жінки підписали Меморандум про співпрацю у гендерній політиці

Відомства зніматимуть бар'єри на регіональному та державному рівнях

uatv
14.08.2018

Фото з сайта minregion.gov.ua

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ та організація ООН-Жінки в Україні підписали Меморандум про взаєморозуміння у сфері гендерної політики.

Про це повідомили у прес-службі відомства.

Документ передбачає співпрацю щодо інтеграції гендерних питань у реформу децентралізації відповідно до міжнародних та національних зобов’язань.

Заступник міністра з питань європейської інтеграції Тарас Токарський наголосив, що на сьогодні відомством розроблено сім кроків, які Мінрегіон планує реалізувати до 2020 року в тісній співпраці з ООН-Жінки та міжнародними партнерами. За його словами, в Україні з 16 млн працездатних жінок лише половина має можливості професійної реалізації. Тож країні потрібен дієвий інструментарій, який дозволить подолати перекоси в питанні рівності чоловіків і жінок.

Глава офісу ООН Жінки в Україні Анастасія Дівінська зазначила, що децентралізація – дуже важливий процес, який дає можливість рівного доступу для жінок і чоловіків незалежно від їхнього походження, фізичних даних, соціального статусу.

“Ми націлені на те, щоб спільно працювати та знімати бар’єри на всіх рівнях (регіональному та державному), які можуть бути перешкодою для доступу різних категорій населення, особливо, найбільш вразливих”, – зазначила Анастасія Дівінська.

Нагадаємо, уряд України та структура Організації Об’єднаних Націй з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок в Україні підписали угоду, що підвищує статус офісу ООН-Жінки в Україні до Національного бюро (Country Office). Це дозволить розширити співпрацю в сфері гендерної рівності в Україні та посилити реалізацію програм, спрямованих на захист інтересів українських жінок.

Джерело UATV
дата 14.08.2018
категорії Суспільство
поділитися
Топ новин на UA|TV