Міноборони закупить ракетний комплекс “Нептун” ще цього року, – Таран

uatv
20.10.2020
Фото з сайта armyinform.com.ua

Міноборони перерозподілило кошти в межах державного оборонного замовлення таким чином, щоб закупити берегові ракетні комплекси “Нептун” ще цього року.

Про це повідомив очільник відомства Андрій Таран, інформує UATV з посиланням на пресслужбу МОУ.

У відомстві нагадали, що міністр ще 23 серпня підписав наказ про прийняття комплексів “Нептун” на озброєння ЗСУ. А рішення про їх закупівлю ще цього року демонструє, що Міноборони зацікавлене мати “Нептун” у бойовому порядку української армії якомога швидше.

“Мали відбутися всі передбачені процедури. Тепер комплекс може замовлятись і закуповуватись як серійний зразок. Найближчим часом сформуємо офіційне замовлення, завдання щодо кількості та термінів їх постачання. Необхідні кошти для закупівлі у наявності”, – наголосив Андрій Таран.

Також міністр нагадав, що такі ракетні комплекси розмістять у південних областях України.

“Нептун” добре продемонстрував свої бойові можливості під час державних випробувань. Він стане потужним інструментом стримування агресивних дій противника на морі. Дивізіони, озброєні цим комплексом, буде розміщено у південних областях України, які мають вихід до узбережжя Чорного та Азовського морів”, – зазначив Таран.

Читайте також: Ураження морських цілей: відбувся черговий етап випробувань ракетного комплексу Р-360 “Нептун” (ВІДЕО)

Джерело UATV
дата20.10.2020
категорії Технології
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×