Міноборони розпочало тендерні закупівлі для будівництва 182 казарм

Всього відбулося 177 аукціонів (розкриття пропозицій), а кількість учасників, які взяли участь у відборах, склала 865 (середня кількість учасників 5, найбільше – 14, у м. Біла Церква)

uatv
13.06.2018

Фото з сайта telegraf.com.ua

Міністерство оборони України розпочало тендерні процедури закупівель для будівництва 182 казарм поліпшеного планування для військовослужбовців-контрактників. Як повідомляє прес-служба Міноборони, про це сьогодні повідомив заступник начальника Головного квартирно-експлуатаційного управління Збройних Сил України полковник Олександр Чергінець.

“На сьогодні вже розпочато процедури закупівель по 182 з 184 казарм поліпшеного планування (99 відсотків). Ще по 2-х будівлях у військовому містечку № 71 (м. Луцьк) завершуються проектні роботи, та, після проходження державної експертизи, вони також будуть виставлені на торги. Орієнтовний термін — до 20 червня поточного року”, — сказав Чергінець.

За його словами, всього відбулося 177 аукціонів (розкриття пропозицій), а кількість учасників, які взяли участь у відборах, склала 865 (середня кількість учасників 5, найбільше — 14, у м. Біла Церква).

За словами представника МОУ, середня очікувана вартість однієї казарми, відповідно до експертних звітів складає 17,3 млн грн. Ця сума (середня вартість) згідно з укладеними договорами складає 15,3 млн грн. Економія за допомогою “ProZorro” досягається майже 2 млн грн. Загальна фактична економія за результатами торгів 129 об’єктів склала 272,2 млн грн.

Нагадаємо, першу чергу комплексу полігону “Широкий Лан” введуть експлуатацію восени цього року.

За словами Петра Порошенка, ще в минулому році “тут було чисте поле”, а за один рік збудовано 11 казарм, кожна з яких здатна прийняти дві роти.

Він додав, що “Широкий лан” нині не гірший за Яворівський полігон.

Бригадний комплекс на “Широкому лану” планують добудувати до зими.

Нагадаємо, на полігоні “Широкий лан” у Миколаївській області через необережне поводження із системою опалювання стався вибух, у результаті чого травмовано військовослужбовця.

Джерело UATV
дата 13.06.2018
категорії Суспільство
поділитися

Топ новин на UA|TV