Мінкульт запрошує долучитися до обговорення проєкту закону про дезінформацію

uatv
20.01.2020
Фото Укрінформ-UATV

У Міністерстві культури, молоді та спорту України запрошують долучитися до обговорення проєкту закону щодо забезпечення національної інфобезпеки та права на доступ до достовірної інформації, який також називають “законопроєктом про дезінформацію“.

Про це повідомляє UATV з посиланням на сайт Мінкульту.

“Міністерство культури, молоді та спорту України представляє порівняльну таблицю проекту Закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення національної інформаційної безпеки та права на доступ до достовірної інформації” та запрошує стейкхолдерів до участі в стратегічному діалозі, який відбудеться 28 січня 2020 році в Києві”, – йдеться у повідомленні.

До участі в обговоренні міністерство запрошує представників ЗМІ, профільних інституцій і громадських організацій, медіаекспертів та медіаюристів. Усі охочі повинні попередньо зареєструватися.

Також в МКМС попросили врахувати, що обговорення триватиме 7-8 годин. До участі допустять по одному представнику від однієї організації без можливості заміни упродовж дня.

“Законопроект покликаний забезпечити реалізацію права громадян на доступ до достовірної збалансованої інформації через запровадження механізмів боротьби з дезінформацією в інформаційному просторі України та підвищення рівня медіаграмотності населення в умовах гібридної агресії РФ”, – додали у міністерстві.

Нагадаємо, раніше МКМС опублікувало основні положення законопроєкту про протидію дезінформації.

Джерело UATV
дата 20.01.2020
категорії Україна
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×