Мінкульт вимагатиме від Apple і Google вилучити “ВКонтакте” з переліку доступних завантажень в Україні

uatv
16.09.2020
Фото Укрінформ

Міністерство культури та інформаційної політики України готує звернення до компаній Apple та Google з вимогою вилучити російський додаток “ВКонтакте” з переліку доступних завантажень для українських користувачів.

Про це повідомляє пресслужба відомства, інформує UATV.

Міністерство разом із Радою національної безпеки та оборони, Службою безпеки та іншими правоохоронними органами вживає заходів для блокування роботи соцмережі на території України.

“Звертаємо увагу, що традиційні піки активності російських спецслужб припадають на важливі події в суспільно-політичному житті України. Зараз – це місцеві вибори, які цілком ймовірно можуть стати об’єктом інформаційного впливу за допомогою таких ресурсів, як “ВКонтакте”. Так, серед іншого, міністерство готує звернення до основних провайдерів програмного забезпечення (Apple, Google та інші) з вимогою вилучити мобільний додаток із переліку доступних завантажень для українських користувачів”, – йдеться у повідомленні.

Читайте також: СБУ пропонує продовжити на 3 роки заборону російських соцмереж

У міністерстві нагадали, що з 2014 року спецслужби РФ активно використовують “ВКонтакте” для поширення дезінформації та маніпулювання громадською думкою, а також для збору персональних даних та особистої інформації українців.

❗️Позиція #МКІП щодо загроз оновлення роботи мобільного додатку «ВКонтакте»Нещодавно в медіа з’явилися повідомлення,…

Опубліковано Міністерство культури та інформаційної політики України Середа, 16 вересня 2020 р.

Раніше повідомлялося, що президент України Володимир Зеленський продовжив заборону на російські інтернетресурси.

Джерело UATV
дата 16.09.2020
категорії Суспільство
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×