Міністри закордонних справ України та Угорщини підписали два документи під час зустрічі

uatv
29.05.2020
Фото Facebook Nepop Liuba

У Будапешті відбулася зустріч міністрів закордонних справ України Дмитра Кулеби та Угорщини Петера Сійярто.

Про це повідомила посол України в Угорщині Любов Непоп у Facebook, інформує UATV.

“Розпочався візит міністра закордонних справ України Дмитра Кулеби в Угорщину – перший невіртуальний візит на посаді міністра закордонних справ і перший з часу запровадження обмежувальних заходів у контексті протидії пандемії коронавірусу COVID-19”, – написала вона.

Результатом зустрічі стало підписання двох документів, повідомила пізніше посол.

“Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба і міністр зовнішньої економіки та закордонних справ Угорщини Петер Сійярто підписали Протокол між урядом України та урядом Угорщини про внесення змін до Рамкового договору між урядом України та урядом Угорщини про надання кредиту на умовах пов’язаної допомоги та Меморандум про взаєморозуміння між Державним агентством з енергоефективності та енергозбереження України та Міністерством інновації та технології Угорщини”, – йдеться у повідомленні.

Раніше в МЗС повідомляли, що під час візиту сторони приділять увагу подальшому розвитку інвестиційної і торговельної співпраці двох країн, реалізації інфраструктурних проєктів, а також об’єднанню зусиль у протидії наслідкам пандемії коронавірусу. Також міністри обговорять проблемні питання українсько-угорських відносин і підготовку до зустрічі лідерів України та Угорщини.

Раніше повідомлялося, що Зеленський відвідав пункт пропуску на кордоні з Угорщиною.

Читайте також: Президент створив делегацію для переговорів з МБРР

Джерело UATV
дата 29.05.2020
категорії Політика
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV