Міністр оборони пояснив, як відбуватиметься повне розведення сил на Донбасі

uatv
18.09.2019
Фото Facebook Андрія Загороднюка

Розведення військ на Донбасі відбуватиметься не одразу по всій лінії розмежування, а ділянками.

Про це повідомив міністр оборониУкраїни Андрій Загороднюк, інформує Радіо Свобода.

За його словами, визначальним для української сторони буде те, щоб розведення сил відбувалося з обох боків лінії розмежування. Також міністр оборони наголосив, що “це не відступ, а розведення”.

Читайте також: По обидва боки лінії розведення у Станиці Луганській озброєння немає, – ОБСЄ

“По-перше, воно не буде розводитися одночасно всюди. Це буде ділянками. І буде нагляд за тим, щоб це робилося з обох боків. І це абсолютно критично. Тобто це не відступ абсолютно”, – сказав він.

Загороднюк зазначив, що Генеральний штаб працює над планом розведення, який має врахувати всі ризики.

“Це має бути зроблено технічно правильно, тому що є вже позиції, є вже ціла система укріплень, яка вибудована. Ми говорили з військовими, і з Генштабом, ніхто небуде робити цього без підготовки. Це, звичайно, буде пророблено правильно для того, щоб уникнути надмірних ризиків при розведенні. Звичайно, ми будемо стежити за тим, щоб та сторона також це робила”, – зазначив міністр оборони.

Раніше повідомлялося, що на Донеччині представники української сторони Спільного центру з контролю та координації питань припинення вогню (СЦКК) та спеціальної моніторингової місії ОБСЄ ознайомилися з безпековою ситуацією на передовій.

Джерело Радіо Свобода
дата 18.09.2019
категорії ООС (АТО)
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×