Міністерство культури виявило нестачу 10 цінностей у Києво-Печерській лаврі (ВІДЕО)

uatv
10.01.2019
Фото АР

Міністерство культури України провело перевірку фондових колекцій Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника. У результаті представники відомства недорахувалися десяти предметів із 829, які перебували на постійному зберіганні у фондах заповідника.

Про це повідомляється на офіційному сайті Мінкульту.

Зазначається, що до Свято-Успенської Києво-Печерської лаври у період з 1988 по 2000 роки передали 829 предметів. Під час перевірки спочатку виявили місцезнаходження 815 із них, а 14 не знайшли.

“Після завершення перевірки представниками монастиря було додатково надано до огляду 4 предмети з тих, що не були виявлені. Станом на сьогодні відсутніми залишаються 10 предметів, місцезнаходження яких не встановлено. Про це було поінформовано правоохоронні органи”, – розповіла керівник прес-служби Міністерства культури Юлія Даценко.

Усі предмети, які перевірили представники Міністерства культури, зберігаються в основному в задовільних умовах, зазначили у прес-службі відомства.

Нагадаємо, навколо Києво-Печерського заповідника виявили рештки фортифікаційної стіни ХІІ століття. Масштабні розкопки муру та його дослідження розпочнуться у 2019 році.

Джерело UATV
дата 10.01.2019
категорії Культура
поділитися

Топ новин на UA|TV