Мінінфраструктури й МЗС домовляються з іншими країнами про відновлення авіаперевезень (ВІДЕО)

uatv
28.05.2020
Фото Укрінформ

Міністр інфраструктури Владислав Криклій повідомив, що очолюване ним відомство та Міністерство закордонних справ ведуть перемовини з різними країнами щодо відновлення регулярних пасажирських авіаперевезень.

Про це він написав у Facebook, інформує UATV.

“Триває робота, щоб незабаром наші громадяни змогли безпечно їздити та літати по Україні та за її межами. Спільно з МЗС ведемо перемовини з різними країнами світу щодо відновлення регулярних пасажирських авіаперевезень”, – наголосив він.

А тим часом відбувається реконструкція злітно-посадкових смуг та інші роботи в українських аеропортах, розповів Криклій. Так, у червні планується завершити реконструкцію злітної смуги в Одеському аеропорту, де роботи завершені уже на 98%.

“І саме для Одеси “коронакриза” має стати періодом нових можливостей. Тут кількість туристів може зрости в рази”, – зазначив міністр.

Також він розповів, що розпочинається підготовка проєкту будівництва аеропорту в Мукачево.

“Для розвитку авіаційної інфраструктури на Закарпатті поява нового летовища є важливою. Готуємо проєкт модернізації аеропорту в Дніпрі. Також працюємо над проєктом злітної посадкової смуги, яка має бути надійною, здатною тримати сучасні пасажирські літаки. Визначаємо джерела фінансування для покращення злітної смуги у Херсонському аеропорту. І обов’язково підтримуємо два державні аеропорти “Львів” та “Бориспіль“, – додав Владислав Криклій.

Триває робота, щоб скоро наші громадяни змогли безпечно їздити та літати по Україні, та за її межами. Спільно з МЗС…

Опубліковано Vladyslav Kryklii Середа, 27 травня 2020 р.

Нагадаємо, раніше Україна і Туреччина обговорили відновлення авіасполучення.

Читайте також: Експерт з авіації розповів, як обмеження через COVID-19 вплинуть на економіку України

Джерело UATV
дата 28.05.2020
категорії Туризм
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV