Мінімізація ризиків: Гончарук пояснив, чому затримується евакуація українців із Уханя

uatv
12.02.2020
Фото з сайта kmu.gov.ua

Прем’єрміністр Олексій Гончарук пояснив, що затримка евакуації українців з Уханя (Китай) пов’язана з мінімізацією ризиків проникнення коронавірусу Covid-19 в Україну.

Відповідна заява прозвучала на брифінгу після засідання уряду, пише Укрінформ.

Гончарук зазначив, що уряд шукає можливість здійснити евакуацію таким чином, щоб не створити додаткових ризиків для місцевого населення.

“Як тільки ми будемо на 100% упевнені, що евакуація не завдасть ризику проникнення цієї інфекції на територію України і поширення її тут, ми буквально миттєво проведемо всі необхідні евакуаційні дії. Це питання днів. У нас літак готовий, декілька об’єктів визначені, на які потенційно може бути здійснена евакуація. Готується схема розміщення“, – сказав він.

Гончарук повідомив, що влада враховує певні тонкощі, те, як поводить себе ця інфекція, та досвід інших країн, яким чином організовувати евакуацію.

Раніше в. о. генерального директора Центру громадського здоров’я МОЗ України Ігор Кузін повідомляв, що 11 лютого планується спеціальний чартерний рейс, який забере українських громадян з Уханя – 51 особу, зокрема одну дитину.

Нагадаємо, що Китай дозволив евакуацію українців із Уханя чартерним авіарейсом.

Джерело Укрінформ
дата 12.02.2020
категорії Українці в світі
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×