Мігранти перестали їздити на заробітки до РФ, – Вишневський (ВІДЕО)

uatv
23.11.2020
Фото з сайта dw.com

Економіка Росії сильно змінилася за останні роки. Якщо раніше Москву називали містом мігрантів і багато хто їхав на заробітки до столиці РФ, то зараз московська влада скаржиться на їх нестачу.

Про це розповів директор Інституту демографії Вищої школи економіки Анатолій Вишневський в ефірі програми “На самом деле: Россия” на телеканалі “Дом“.

“Московська влада скаржиться, що немає припливу людей для виконання тих робіт, які виконують мігранти. Я думаю, це знайомо і киянам. Що є якісь речі, які самі жителі столиці не хочуть робити, але робити їх потрібно. Ось наближається зима, потрібно буде чистити сніг, хто робитиме? Є машини, звичайно, але вони все не закривають. І таких місць для праці дуже багато”, – зазначив він.

Читайте також: Путін щонайменше ще 10 років буде президентом Росії, – публіцист (ВІДЕО)

За словами Вишневського, на відтік мігрантів сильно вплинула й епідемія коронавірусу.

“Зараз через коронавірус обмеження припливу мігрантів істотне. Воно б’є по економіці Росії. Але іншим кінцем воно б’є і по економіці тих країн, звідки приїжджають мігранти, бо ті перекази, які здійснюють мігранти собі додому, є суттєвою економічною підтримкою“, – додав експерт.

Як повідомлялось, верховний представник ЄС із закордонних справ і політики безпеки Жозеп Боррель вважає, що коронавірусна криза не вплине на позицію щодо санкцій проти Росії.

Джерело UATV
дата 23.11.2020
категорії Світ
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×