Мендель назвала “три кроки Зеленського” на Нормандському саміті

uatv
08.12.2019
Фото Укрінформ-UATV

Речниця президента Володимира Зеленського Юлія Мендель розповіла, на виконання яких завдань очікує глава держави після проведення зустрічі у Нормандському форматі.

Про це вона написала на своїй сторінці у Facebook.

“Перші три кроки, які підніме президент Зеленський на зустрічі в Парижі: терміни й умови повернення полонених українців, справжнє, а не “фейкове” припинення вогню, і, звісно, виведення чужих військ і бандформувань з території Донбасу”, – повідомила речниця президента.

Мендель наголосила, що вибори на Донбасі можуть відбутися тільки тоді, коли там не буде чужих військ та незаконних збройних формувань. Також вона звернула увагу на необхідності встановлення контролю над українсько-російським кордоном.

“Спочатку – наш кордон, потім – вибори, адже це наші території”, – переконана прессекретар.

Речниця Володимира Зеленського зазначила, що 10 грудня війна на Донбасі не закінчиться.

“Завищені очікування від “Нормандії”, як її вже охрестили в народі, можуть принести післясмак розчарування. Ми в складній ситуації, але ми летимо в Париж із дуже сильною позицією. У нас є сильні союзники – Німеччина та Франція, у нас є підтримка на міжнародній арені, серед іншого – і від США та Великої Британії. Але найважливіший наш союзник – це український народ, який хоче закінчення війни”, – підсумувала вона.

Нагадаємо, що на майдані Незалежності у Києві відбувається віче “Червоні лінії” для Володимира Зеленського”.

Джерело UATV
дата 08.12.2019
категорії Політика
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×