Маємо пробудити в жителів ТОТ відчуття єдності з Україною, – Островська про телеканал “Дом”

uatv
02.03.2020
Фото Укрінформ-UATV

Головна мета новоствореного телеканалу “Дом” – повернути політичне, культурне, суспільне та спортивне життя України в порядок денний громадян, які проживають на тимчасово окупованих територіях, пробуджувати відчуття єдності та здійснювати деокупацію свідомості наших громадян.

Про це сказала в. о. генерального директора телеканалу UATV Юлія Островська під час презентації нового каналу для ТОТ “Дом”, повідомляє UATV.

За її словами, різноманітні соціологічні опитування показали, що приблизно 54% людей, які проживають на тимчасово окупованих територіях Донецької, Луганської областей та Криму, взагалі не мають доступу до українських каналів, а 43% не мають доступу до українських сайтів.

“Тому за 6 років домінування на цих територіях РФ, в лідерах опинилися такі телеканали, як “Росія 1”, “Росія 24”, “НТВ” та “Перший канал”, і тільки на 5-му місці з’являється назва українського каналу. До 1 березня Україна ніяк не відповідала на таке домінування. Тепер наше завдання – виправити ситуацію, у якій Росія формує образ України у свідомості мешканців тимчасово окупованих територій. Головна наша мета – донести меседж, що Україна – наш спільний дім, і що “ми” – це головне наше слово. Де б ми не жили, на сході чи заході нашої єдиної країни, ми – єдині, і це наша єдина правда”, – зазначила Юлія Островська.

Також вона повідомила, що зі згаданих соціологічних опитувань видно, що саме якість контенту, а не мова, є основним фактором вибору телеканалу жителями ТОТ.

“Сподіватися, що телеканал “Дом” виправить свідомість жителів тимчасово окупованих територій одразу після початку трансляції, ми не можемо. Цей шлях довгий, і ми маємо пройти його разом. Але поява каналу – меседж, що ми не забули про мешканців ТОТ і будемо робити усе можливе для їх повернення”, – наголосила Юлія Островська.

LIVE | Презентація концепції нового телеканалу "Дім" для тимчасово окупованих територій

LIVE | Презентація концепції нового телеканалу для тимчасово окупованих територій

Опубліковано UATV українською Понеділок, 2 березня 2020 р.

Нагадаємо, в Україні презентували телеканал для тимчасово окупованих територій.

Джерело UATV
дата 02.03.2020
категорії ДОМ
поділитися

Топ новин на UA|TV