Манікюр як мистецтво: майстри нігтьової естетики розповідають секрети професії (ВІДЕО)

Фото UATV

Процедури манікюру та педикюру сьогодні стали настільки популярними, що без них важко уявити життя сучасної жінки. У розмаїтті трендів і сучасних технологій нігті стали свого роду полотном для майстрів нігтьової естетики.

Як сьогодні в Україні розвивається манікюрна справа, як проявляють свою фантазію українські майстри, чим дивують за кордоном і чому – дивіться у новому випуску програми UATV “Ровесник”.

“Індустрія нігтьової естетики у нас зараз дуже активно розвивається. В Україні працює багато талановитих майстрів, – зазначає Світлана Кауш, майстер нігтьової естетики міжнародного класу. – Про цю професію я взагалі не думала і не мріяла. За освітою – фельдшер-лаборант. Дуже люблю малювати. Одного разу спробувала, мені сподобалося, почала потихеньку працювати. Спочатку для себе, як і багато наших майстрів починали. Робила манікюр подругам, знайомим. Потім почала більше захоплюватися цим, вчитися, рости”.

За словами фахівця, ця професія підходить далеко не кожному.

“По-перше, свою професію потрібно любити. Якщо не буде інтересу до цього і бажання, любові до тієї роботи, яку ти робиш, то нічого доброго з цього не вийде, – впевнена Світлана Кауш. – Зараз шкіл в Україні дуже багато, практично в кожному місті. Тому в майстрів, які обирають цю професію, багато можливостей”.

Серед популярних напрямків в області манікюру Світлана виділяє класичний і апаратний (комбінований).

“Окремий напрямок нігтьової естетики це моделювання нігтів. Це вже більш складний процес, можна сказати, найвищий пілотаж, – підкреслила вона. – Ну, й художній розпис, куди ж без нього!”.

Юлія Лесик, майстер нігтьової естетики, розповідає, що їй було важко починати свою професію, оскільки не завжди можна знайти контакт з усіма людьми.

“Було важко відчути кожного клієнта, знайти якийсь контакт, зрозуміти, що він хоче, з півслова, – поділилася майстер. – Я над цим працювала, працювала над собою. Це складно, тому що люди різні, з різним настроєм, з різною енергетикою”.

Напевно, багато хто здивується, але в цій галузі, як і в спорті, проводять національні та міжнародні чемпіонати.

“Є основний чемпіонат України, плюс до нього протягом року проходять відбіркові тури по містах, – розповіла Світлана Кауш. – У нас є 4 категорії майстрів: студенти, юніори, майстри та профі. Переможці наших чемпіонатів мають можливість брати участь і в зарубіжних чемпіонатах, зокрема, в Чемпіонаті світу в Парижі.

На рахунку Світлани Кауш вже близько 40 перемог. На Чемпіонаті світу в Парижі в 2017-му році вона посіла п’яте місце з художнього розпису.

Більше випусків програми “Ровесник” дивіться за посиланням.

Прямий ефір