Майже 70 українських правоохоронців стали кандидатами у миротворці ООН

Представниками ООН було відібрано 68 правоохоронців, кандидатів у миротворці, серед них – 13 гвардійців

uatv
15.06.2018
Фото НГУ

Військовослужбовці  підтверджували знання з іноземної мови, складали іспити з водіння автомобілем та стріляли з пістолета Макарова, повідомляє прес-служба НГУ.

Всього на початковому етапі здачі було 95 кандидатів на місію, правоохоронців з усіх структур МВС, серед них 19 гвардійців.

За словами начальника відділення забезпечення миротворчої діяльності НГУ Олександра Астахова, список затверджених офіцерів з їхніми результатами відправлять до Нью-Йорку, в поліцейське управління, там їхні дані будуть внесені до миротворчої бази, звідки комісія може направляти їх до місій. А тим часом, до всіх структурних підрозділів із МВС буде направлено розпорядження про проходження цих офіцерів військово-лікарської комісії (ВЛК) і надалі будуть формуватися їхні виїзні справи.

“Після кадрової комісії термін очікування для кандидатів буде коливатися від одного місяця і максимум до наступного іспиту. Кількість місць для ваших військовослужбовців затверджено Президентом України. Сьогодні це таке співвідношення: в Демократичній Республіці Конго – 5, в Південному Судані – 30-35, на Кіпрі – 10. Наступна ротація буде здійснюватися залежно від того, скільки миротворців та з якої країни повернеться. По закінченню іспитів в базу даних ООН із миротворчих місій вже наступного тижня зарахують 13 прізвищ гвардійських офіцерів”, – зазначив голова комісії ООН Ганс Петер Кілланд.

Раніше повідомлялося, що починаючи з 1992 року в міжнародних операціях взяли участь 44 тисячі військових з України.

Також у Міністерстві внутрішніх справ заявили, що 44 українських правоохоронців беруть участь у міжнародних миротворчих операціях. Серед миротворців – 31 працівник Національної поліції та 13 військовослужбовців Нацгвардії. Вони перебувають, зокрема на Кіпрі, у Косово, Південному Судані та Демократичній Республіці Конго

 

Джерело UATV
дата 15.06.2018
категорії Україна
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×