Майже 66% українців, які готові прийти на референдум, проголосували б за вступ до ЄС

Похибка соціологічного дослідження не повинна перевищувати 3,3%

uatv
03.10.2018

Фото Укрінформ-UATV

Результати опитування Київського міжнародного інституту соціології свідчать про те, що більшість українців підтримують вступ України до Європейського Союзу. Про це йдеться в результатах дослідження директора інституту Володимира Паніотто та його заступника Антона Грушицького, передає Укрінформ.

“У разі проведення референдуму щодо вступу в ЄС 47,9% жителів країни проголосували б “за”, 25,1% проголосували б “проти”, а 11,5% утрималися б і не брали б участі в голосуванні. Ще 15,5% респондентів не визначилися або відмовилися відповідати на запитання… 65,7% українців, які б узяли участь у референдумі, проголосували б за вступ до Європейського Союзу”, – розповіли соціологи.

Відзначається, що найбільше вступ України підтримали б у західному регіоні. Там за входження в ЄС проголосували б 72% виборців.

У центральній частині країни вступ до ЄС підтримали б 48% мешканців. На півдні за євроінтеграцію виступили б 32,2% жителів, на сході – 31,9%, а на Донбасі – 24,3% населення.

Відзначається, що соціологічне дослідження було проведене КМІС з 12 по 24 вересня по всій території України, крім окупованого Криму й частин Донецької і Луганської областей, які підконтрольні проросійським бойовикам. Усього було опитано 2011 респондентів. Похибка не повинна перевищувати 3,3%.

Нагадаємо, що Петро Порошенко закликав ЄС посприяти звільненню українських політв’язнів.

Джерело Укрінформ
дата 03.10.2018
категорії Новини партнерів, Суспільство
поділитися

Топ новин на UA|TV