Людмила Денісова наполягає на повноцінній медичній комісії для ув’язненого в РФ Володимира Дудки

Родичі українського політв'язня кажуть, що його не впізнати

uatv
09.10.2018

Фото Facebook/ Людмила Денісова

Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Людмила Денісова звернеться з офіційним листом до РФ і наполягатиме на повноцінній медичній комісії, яка огляне українського політв’язня Володимира Дудку. Зараз, за словами рідних, стан Володимира продовжує погіршуватися.

Про це Людмила Денісова повідомила на своїй сторінці у Facebook після зустрічі з родиною політв’язня.

“Здоров’я Володимира не таке міцне, як раніше. В українця хворе серце, виразка шлунку, головний біль та низка інших проблем. Я клопотала про надання йому медичної допомоги наприкінці вересня та поки безрезультатно. Бо Тетяні Москальковій немає чого мені сказати. Тож вона займається чимось іншим і мовчить. Я наполеглива – звернуся ще раз. Напишу листи в РФ і наполягатиму на повноцінній медичній комісії, яка огляне Володимира Дудку та надасть мені свої висновки”, – написала омбудсмен.

Також Людмила Денісова зазначила, що Володимир Дудка хоче поспілкуватися зі священиком, тому вона зв’яжеться з Архієпископом Климентом і організує їм зустріч.

“Не тільки за Володимира хвилюється сім’я політв’язня. Попросили уточнити усю інформацію і про Олексія Бессарабова. Зробимо”, – зазначила Денісова.

За словами родичів, українських політв’язнів просто не впізнати: вони схудли, а також їх піддають катуванню електричним струмом. Омбудсмен запевнила, що буде домагатися пояснення цих фактів від Федеральної служби виконання покарань РФ.

“У середині жовтня у Страсбурзі маю зустрітися з генеральним секретарем Ради Європи Турбйорном Ягландом. Я хочу, щоб представник міжнародної організації втрутився в наші переговори з Омбудсманом в РФ. Він має сприяти проведенню взаємних відвідувань політв’язнів, а далі – і їх обміну”, – додала Людмила Денісова.

Як повідомлялося раніше, у затриманого в Криму українця Володимира Дудки почалися проблеми із серцем. У політв’язня суттєво погіршився стан здоров’я.

Джерело UATV
дата 09.10.2018
категорії Бранці Кремля
поділитися

Топ новин на UA|TV