Львівський бронетанковий завод передав для потреб армії шість модернізованих танків (ФОТО)

uatv
25.03.2020
Фото Укроборонпром

ДП “Львівський бронетанковий завод”, що входить до складу ДК “Укроборонпром”, передав для потреб Міністерства оборони України партію з 6 одиниць танків Т-64. 

Про це повідомляє UATV із посиланням на Укроборнпром.

“Це для нас нелегке випробування, адже частина бронетехніки відремонтована в умовах карантину. Із більш ніж 700 працівників підприємства більша частина відправлена на простій, частина співробітників працює вдома дистанційно, якщо це дозволяє виконувати їхні посадові обов’язки. Але для того, аби вчасно виконати ДОЗ – майже третина працівників виходить на роботу. Медиками на прохідній проводиться температурний скринінг і лише якщо працівники відчувають себе повністю здоровими – вони перетинають контрольно-пропускний пункт підприємства”, – наголосив директор ДП “Львівський БТЗ” Віктор Андрощук.

Керівник підприємства зазначив, що ремонт та модернізація бронетехніки виконується в межах державного контракту за 2019 рік, оскільки він є перехідним та повинен бути повністю виконаним у кінці другого кварталу 2020 року.

Відповідно до контракту, підприємство відправило вже більше півсотні одиниць відремонтованої та модернізованої бронетехніки – це танки Т-64 і Т-72, броньовані ремонтно-евакуаційні машини БРЕМ-1, а також броньовані гусеничні пожежні машини ГПМ-54.

Раніше повідомлялося, що в Україні відбулися випробування бронеавтомобілів.

Джерело UATV
дата 25.03.2020
категорії Україна
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×