LUKA – один із найперспективніших молодих виконавців в Україні (ВІДЕО)

Програма Music day розповідає про те, як Андрій Лучанко вирішив створити проект LUKA

uatv
22.10.2018

Скрін із відео

LUKA – проект фіналіста багатьох музичних телешоу країни Андрія Лучанка. LUKA пише музику до фільмів, в юності грав у альтернативному рок-гурті, а в дитинстві любив Віктора Павлика та Queen. Музикант вважає, що найкращі композиції – це ті, які написані з пережитих емоцій і життєвих обставин.

“До участі в музичних телевізійних проектах я несерйозно ставився до музики, займався нею як хобі. Після шоу зрозумів, що мені дуже не вистачає цієї музичної “движухи”. І не в плані популярності, а саме розмов на музичні теми”, – відзначає співак . Андрій Лучанко каже, що зараз не хоче сковувати себе конкретним напрямом, а намагається охопити різні жанри.

“Із самого початку своєї кар’єри я працював з братом. Це прекрасно, коли поруч не просто рідна людина, а людина, яка розуміє твою творчість. Студію ми робили самі, були різні моменти, але завжди добре, коли є свої люди”, – говорить артист.

Є кілька проектів, які музикант хотів би реалізувати в майбутньому. “Один із таких проектів – створення збірки українських народних пісень. Зараз українська пісня сприймається як “гопца-дрица”, і мені здається, що вона недооцінена, в ній є шикарна лірика, вона проста й чіпляє за душу, це треба вміти почути”, – переконаний Андрій Лучанко.

Більше випусків програми Music day дивіться за посиланням.

Джерело UATV
дата 22.10.2018
категорії Культура
поділитися

Топ новин на UA|TV