Луганська “Зоря” сенсаційно розгромила АЕК у Лізі Європи

Фото АР

Сьогодні, 26 листопада, луганська “Зоря” розгромила грецький футбольний клуб АЕК у межах 4 туру Ліги Європи.

Про це інформує UATV.

Гра завершилася з рахунком 0:3. Зазначимо, що це перша перемога луганської команди у поточному груповому турнірі Ліги Європи.

У стартовому складі афінського клубу на поле вийшли два українці – гравець збірної Євген Шахов і Дмитро Чигринський.

Z

Перший тайм завершився внічию. На 48-й хвилині Шахов ліктем вдарив гравця “Зорі” Іванісеню і отримав вилучення, залишивши свою команду у меншості.

На 61-ій Артем Громов відкрив рахунок.

На 75-й хвилині гол забив Владислав Кабаєв, а ще через 10 хвилин Владлен Юрченко реалізував пенальті.

Таким чином “Зоря” взяла реванш у грецького клубу за поразку в Запоріжжі, де поступилась з рахунком 4:1.

Раніше повідомлялося, що матч Ліги націй між Швейцарією та Україною був скасований. Швейцарська влада заборонила проведення гри.