Локдаун в Україні буде, але транспорт зупиняти не збираються, – нардеп (ВІДЕО)

uatv
04.12.2020
Фото з сайта investigator.org.ua

Локдаун в Україні запровадять, але точні дати, коли це трапиться, ще невідомі. Ймовірно, нові обмеження будуть вводити з кінця грудня до початку січня, адже в цей період економіка йде на спад через свята.

Про це розповів народний депутат України Юрій Камельчук в ефірі програми “На самом деле: Украина” на телеканалі “Дом“.

Водночас нардеп зазначив, що новий карантин не буде таким жорстким, як той, який вводили навесні. Зокрема, цього разу, ймовірно, транспорт зупиняти не будуть.

“Ми говоримо зараз, що транспорт повинен все одно їздити, тому що якщо його буде менше і його заборонять офіційно, то в будь-якому випадку буде приватний транспорт, в якому все одно буде збиратися більше людей. Це ніяк не проконтролюєш. Люди все одно збираються на Новий рік, Різдво, і вони все одно будуть спілкуватися”, – розповів Камельчук.

Народний обранець вважає, що Україна готова до такого “м’якого” локдауну.

“Звичайно, ми побачимо кінцевий список того, що ухвалить Кабмін, тому що поки це попередня версія. Дат певних теж немає. Це має бути постанова Кабміну. Я думаю, що ми сприймемо це нормально. У грудні люди встигнуть заробити грошей, тому що, найімовірніше, локдауна не буде прямо зараз. Це означає, що до свят людина зможе собі щось назбирати. Друге – подарунки люди встигнуть закупити, тому торгові мережі отримають якусь виручку“, – підсумував він.

Нагадаємо, про запровадження локдауну попередять за 10 днів.

Читайте також: Чи потрібно в Україні вводити локдаун: думка лікаря (ВІДЕО)

Джерело UATV
дата 04.12.2020
категорії Україна
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×