Президент Володимир Зеленський дав пресконференцію (ФОТО, ВІДЕО)

uatv
20.05.2020
Фото ОП

Глава Української держави Володимир Зеленський провів пресконференцію. Президент відповів на запитання преси у Маріїнському палаці.

LIVE | Пресс-конференция президента Украины Владимира Зеленского по итогам первого года каденции

Опубліковано ДОМ Середа, 20 травня 2020 р.

13:25 Зеленський зазначив, що медична реформа не була достатньо успішною, в неї необхідно внести зміни.

“Коронавірус показав, що не вийшло реформи. Там є нормальні речі, які були зроблені. Але дуже багато всього, на що не звертали уваги. І ми опинилися просто медично “голі” перед таким викликом”, – сказав він.

13:13 Президент підтвердив, що між Україною та Угорщиною зараз непрості відносини. Зеленський хоче, щоб країни підписали меморандум щодо безпеки та історичної спадщини.

13:00 Зеленський не має наміру розпускати Верховну Раду. За його словами, нардепи демонструють результат.

“Як тільки вони не голосуватимуть, якщо вони будуть лобіювати інтереси тієї чи іншої комерційної групи впливу на політику України, водночас не думаючи ні про що, я буду розпускати парламент”, – сказав глава держави.

12:49 Президент нагадав, що Україна перезавантажила своє представництво у Тристоронній контактній групі для активізації переговорного процесу.

12:30 Зеленський повідомив, що за результатами трьох етапів звільнення утримуваних осіб Україна повернула понад 130 громадян. Йдеться про політв’язнів та моряків, захоплених у полон у районі Керченської протоки. Так, 76 людей повернулися після зустрічі лідерів країн Нормандського формату, яка відбулася у грудні 2019 року в Парижі.

Зустріч у Нормандському форматі з лідерами Росії, Німеччини та Франції має відбутися після закінчення пандемії коронавірусу.

12:11 Президент сподівається, що суд у справі активістки Катерини Гандзюк винесе справедливий вирок.

“Є питання, хто замовив. У нас є відповіді, ми знаємо, хто замовив. Зараз ця справа вже повністю передана до суду, і він, я впевнений, дасть справедливий вирок”, – сказав він.

11:51 Зеленський має намір домогтися повернення після завершення епідемії COVID-19 українських політв’язнів, які перебувають на території Російської Федерації та в окупованому Криму.

11:40 Зеленський зазначив, що всі дороги державного значення будуть побудовані.

“У 9 разів збільшили кількість доріг, які ми побудуємо цього року, незважаючи на проблеми, незважаючи на економічну кризу, незважаючи на COVID-19. Наше завдання – побудувати всі державні дороги, які будуть вітриною нашої європейської країни, а це 25 тисяч пріоритетних доріг”, – сказав Зеленський.

11:34 Як сказав глава держави, в Україні у вересні запрацює інвестиційний офіс.

“Там план на 18 місяців швидких інвестицій в Україні в розмірі 7 мільярдів доларів”, – повідомив Зеленський.

11:25 Президент повідомив, що законопроєкт щодо ініціативи “інвестиційна няня” скоро зареєструють у Верховній Раді.

11:20 Глава держави повідомив, що найближчим часом підпише “банківський” закон.

“Завтра чи післязавтра закон до мене надійде, може, навіть сьогодні – і будуть “відчинені двері” до тієї допомоги Міжнародного валютного фонду, за яку ми сильно боролися”, – сказав президент.

11:13 Зеленський обіцяє, що найближчим часом буде реалізована програма з іпотечними кредитами під 10%.

11:00 Президент повідомив, що уряд планує відновити роботу міського та приміського транспорту. Питання буде розглядатися сьогодні.

“Між областями поки що ми не можемо забезпечити”, – додав Зеленський.

Також, за словами глави держави, лише у 6 областях статистика показує зниження захворюваності на коронавірус.

Президент повідомив, що дитячі садки вже сьогодні отримають вказівки від Міністерства охорони здоров’я щодо умов роботи під час карантину, починаючи з 25 травня.

10:42 Зеленський зазначив, що до кінця тижня всі медики, які борються з COVІD-19, отримають 300% надбавки до заробітної плати. Гроші вже перераховані МОЗ у повному обсязі.

Джерело UATV
дата 20.05.2020
категорії Політика
поділитися

Топ новин на UA|TV