Лікарям на окупованих територіях заборонили озвучувати втрати бойовиків, – розвідка

Також військовим заборонили спілкуватися з цивільними пацієнтами

uatv
26.06.2018

Фото Укрінформ-UATV

Російсько-окупаційне командування на Донбасі заборонило лікарям і військовослужбовцям поширювати інформацію про втрати особового складу бойовиків.

Про це повідомили у Головному управлінні розвідки Міноборони України.

“Щоб протидіяти поширенню панічних настроїв серед особового складу, представники окупаційної влади проводять роботу в лікарнях на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей. До медичного персоналу лікарень доведено вказівки про заборону розповсюдження відомостей про військових, які перебувають на лікуванні”, – йдеться у повідомленні.

Крім того, військовим окупаційних військ заборонили спілкуватися з цивільними пацієнтами, зокрема обговорювати обстановку в районі ведення бойових дій та втрати особового складу.

Нагадаємо, російські окупаційні війська за добу 25 червня 24 рази вдалися до прицільного вогню по українських позиціях, чотири з яких – із забороненого Мінськими домовленостями озброєння. Внаслідок активних бойових дій одного нашого захисника поранено. За даними розвідки, які потребують уточнення, двох бойовиків російських окупаційних військ знищено, трьох поранено.

Джерело UATV
дата 26.06.2018
категорії ООС (АТО)
поділитися

Топ новин на UA|TV