Леонід Кравчук очолив українську делегацію в ТКГ

uatv
30.07.2020
Фото Facebook Леонід Кравчук

Перший президент України Леонід Кравчук очолив українську делегацію в Тристоронній контактній групі з мирного врегулювання ситуації на Донбасі.

Про це йдеться на сайті ОП, повідомляє UATV.

“Я вирішив: якщо зможу, а я хочу цього, щось зробити, щоб пришвидшити мир на Донбасі, я це буду робити до останнього подиху. Ось чому я і погодився. Коли я збагнув уже так безпосередньо, що відбувається на Донбасі, коли там наші молоді хлопці і дівчата вмирають, захищаючи землю, проливають кров, захищають незалежність і суверенітет України, я при всьому тому, що вже у своєму житті щось бачив і щось пройшов, можна було б і відпочивати, але час для відпочинку не настав”, – сказав Кравчук.

Він вважає, що Зеленський реанімував “нормандську четвірку” та не боїться ухвалювати непопулярні рішення.

Указ про призначення Кравчука очільником української делегації в ТКГ опублікований на ОП.

“Увести до складу делегації України для участі у Тристоронній контактній групі Кравчука Леоніда Макаровича – президента України в 1991-1994 роках, визначивши його главою делегації. Вивести зі складу делегації України для участі у ТКГ Леоніда Кучму, увільнивши його від виконання обов’язків глави делегації”, – ідеться в документі.

Указ стає чинним із дня його опублікування.

Нагадаємо, що Леонід Кучма вийшов із переговорної групи щодо Донбасу.

Нещодавно Володимир Зеленський назвав кандидатури на місце Кучми в ТКГ. Із-поміж них були віцепрем’єрміністр – міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексій Резніков та перший президент України Леонід Кравчук.

Джерело UATV
дата 30.07.2020
категорії Політика
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×