Легкоатлетка Юлія Левченко встановила рекорд України на матчі Європа – США

Фото АР

Українська спортсменка Юлія Левченко стала переможницею змагань зі стрибків у висоту в матчевій зустрічі Європа – США. Виступаючи за збірну Європи, легкоатлетка встановила новий молодіжний рекорд України, подолавши висоту 2,02 м.

Про це повідомляє UATV з посиланням на пресслужбу Федерації легкої атлетики України.

Друге місце у цій дисципліні посіла українка Ірина Геращенко, яка стрибнула на висоту 1,98 м.

Під час змагань відзначилася також представниця нашої держави Анна Рижикова, яка перемогла в бігу на 400 метрів з бар’єрами, показавши час 55,32 с і випередивши чинну чемпіонку Європи Леу Шпрунгер зі Швейцарії.

Друге місце під час забігу на дистанцію 800 метрів посіла українка Ольга Ляхова. Також на друге місце п’єдесталу піднялася Марина Бех-Романчук у стрибках в довжину.

Матч Європа – США став останнім великим турніром напередодні чемпіонату світу з легкої атлетики, який стартує 27 вересня в Досі. Змагання тривали у Мінську. За підсумком двох днів боротьби збірна Європи набрала 724,5 очка і перемогла США, які зуміли набрати 601,5 очка.

Нагадаємо, гімнастка Єва Мелещук здобула “срібло” на змаганнях у Португалії.