Київське “Динамо” вийшло до групового етапу Ліги чемпіонів

Фото ФК “Динамо”

У вівторок, 29 вересня, на столичному НСК “Олімпійський” київське “Динамо” обіграло бельгійський “Гент”.

Про це повідомляє UATV.

Гра завершилася з рахунком 3:0. Авторами стали Віталій Буяльський, який на 9-й хвилині забив м’яч, Карлос де Пена (36 хвилина) і Жерсон Родрігес (49 хвилина), які реалізували пенальті.

За сумою двох матчів (5:1) “біло-сині” вперше з сезону 2016/17 пройшли в групову стадію Ліги чемпіонів.

Відомо, що при жеребкуванні “Динамо” потрапляє у третю корзину, повідомляє tribuna.com. Інша українська команда, “Шахтар” – у другому кошику.

1 кошик: “Реал” (Іспанія), “Ліверпуль” (Англія), “Ювентус” (Італія), “Баварія” (Німеччина), “ПСЖ” (Франція), “Зеніт” (Росія), “Порту” (Португалія), “Севілья” (Іспанія).

2 кошик: “Барселона” (Іспанія), “Атлетіко” (Іспанія), “Манчестер Сіті” (Англія), “Манчестер Юнайтед” (Англія), “Шахтар” (Україна), “Боруссія” Д (Німеччина), “Челсі “(Англія), “Аякс” (Нідерланди).

3 кошик: “Динамо” Київ (Україна), РБ “Лейпциг” (Німеччина), “Інтер” (Італія), “Олімпіакос” (Греція), “Лаціо” (Італія), “Аталанта” (Італія).

3 або 4 кошик: “РБ Зальцбург” (Австрія) або “Маккабі Тель-Авів” (Ізраїль), “Краснодар” (Росія) або “ПАОК” (Греція), “Локомотив” (Росія), “Марсель” (Франція).

4 кошик: “Брюгге” (Бельгія), “Славія” (Чехія) або “Боруссія” Менхенгладбах (Німеччина), “Істанбул” (Туреччина), “Ренн” (Франція), “Ференцварош” (Угорщина).

Жеребкування групового етапу відбудеться 1 жовтня в Швейцарії.

Відзначимо, що завдяки цій перемозі Україна піднімається на два рядки в таблиці коефіцієнтів УЄФА.

Нагадаємо, що збірна України зіграє товариський матч із Францією 7 жовтня.