Київ заслуговує на статус Європейської культурної столиці, – КМДА

Це допоможе залучити туристів і отримати більше надходжень у бюджет

uatv
12.11.2018

Фото dt.ua

Київ хоче отримати статус Європейської культурної столиці. Про це заявила директор Департаменту культури КМДА Діана Попова, яка взяла участь у Першій конференції Європейських культурних столиць у Флоренції, передає прес-служба відомства.

“Хоча певні міста обираються столицями культури лише на рік, вони залишаються ними назавжди, бо це свідомий вибір міської влади і громадян, який зобов’язує підтримувати такий статус і надалі. Будемо наполегливо працювати, щоб отримати престижний статус для Києва”, – заявила вона.

У свою чергу, заступник голови КМДА Вячеслав Непоп зазначив, що отримання статусу Європейської культурної столиці – це можливість зміцнити позитивний імідж міста. Цей статус допоможе залучити туристів і розвинути культурні напрями та креативні індустрії, які вже зараз приносять європейським містам більше надходжень у бюджет, аніж промисловість.

“Статус культурної столиці позитивно впливає не тільки на культурне життя міста, а й на його економічний розвиток“, – резюмував Непоп.

Нагадаємо, що присвоєння статусу культурних столиць Європи було вперше ініційовано у 1985 році, ставши однією із найбільш значущих культурних ініціатив. Міста обирають на основі культурних програм, які обов’язково повинні мати чітку європейську спрямованість, стимулювати залучення мешканців у культурні проекти та приносити користь місту у довгостроковій перспективі.

Раніше повідомлялося, що пасажиропотік через українські аеропорти зріс на 23,9%.

Джерело UATV
дата 12.11.2018
категорії Туризм
поділитися

Топ новин на UA|TV