Київ увійшов до рейтингу найпрозоріших європейських столиць

uatv
21.08.2019
Фото UATV

Київ, Мадрид (Іспанія), Прагу (Чехія), Приштину (Косово) й Таллінн (Естонія) назвали найпрозорішими європейськими столицями.

Такими є результати пілотного дослідження, яке проводили представники Transparency International з 20 країн, інформує UATV.

У 2018 році експерти оцінили 26 столиць за 14 індикаторами. Зокрема, враховувалися наявність і доступність даних про бюджет міста й закупівлі, про мера, депутатів та їхню роботу, а також доступ до публічної інформації. Вивчалися сайти місцевої влади й відповіді на запити.

“Київ опинився в лідерах цього пілотного дослідження, зокрема  завдяки зручній національній системі публічних закупівель ProZorro, публічному реєстру електронних декларацій і повноті інформації на сайті КМДА. Але, водночас, у нас немає реєстру лобістів, як, наприклад, у Мадриді, інформації про зарплату мера та його радників”, – розповів виконавчий директор ТІ Україна Андрій Боровик.

Також Transparency International Ukraine впроваджує рейтинг прозорості 100 найбільших міст України. У 2018 році лідерами стали Дрогобич, Маріуполь та Вінниця.

Нагадаємо, що Київ потрапив до топ-50 найдружніших міст світу.

Раніше у Києві відкрили річковий маршрут по Дніпру.

Джерело UATV
дата 21.08.2019
категорії Туризм
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×