Київ та 12 регіонів не готові до послаблення карантину

uatv
29.06.2020
Фото Укрінформ

В Україні станом на сьогодні, 29 червня, до послаблення карантину не готові місто Київ і ще 12 областей.

Про це інформує пресслужба МОЗ.

Так, не готові до послаблення карантину м. Київ, Волинська, Донецька, Закарпатська, Київська, Луганська, Львівська, Харківська, Одеська, Рівненська, Хмельницька, Чернігівська та Івано-Франківська області.

У порівнянні з учорашнім днем, до списку областей, не готових до послаблення карантину, додалися Івано-Франківська та Харківська області. Проте за останньою інформацією послабити карантин можна у Миколаївській області, яка ще вчора була у “червоній зоні”.

Перехід областей до другого етапу пом’якшення карантину можливий за умови відповідності епідеміологічної ситуації в області визначеним критеріям:

  • інцидентність (кількість нових випадків COVID-19 за останні 7 днів на 100 000 населення) становить менше 12 на 100 тис. населення;
  • завантаженість ліжок у закладах охорони здоров’я, визначених для госпіталізації пацієнтів із підтвердженим випадком COVID-19, становить менше 50%;
  • охоплення тестуванням не нижче за рівень інцидентності — тобто середня кількість тестувань протягом останніх 7 днів становить понад 12 на 100 тис. населення.

Нагадаємо, що в Україні за добу виявили 646 нових випадків коронавірусу.

Читайте також: Україну визнали державою з високими темпами поширення коронавірусу

Джерело UATV
дата 29.06.2020
категорії Суспільство
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV