“Київ-Баскет” став чемпіоном України з баскетболу серед жінок

Фото з сайта fbu.ua

26 квітня в Одесі завершився третій матч фіналу серії плей-офф чемпіонату України з баскетболу серед команд жіночої Суперліги, де “Київ-Баскет” здолав одеський “ІнтерХім”.

Таким чином киянки виграли серію з рахунком 3:0, а всього в сезоні 2017/18 здобули 33 перемоги у 33-х матчах, повідомляє Федерація баскетболу України.

“ІнтерХім” після двох невиразних поєдинків у столиці вирішив нагадати, що саме він є тим єдиним клубом, який завдав єдиної поразки “Київ-Баскету” в сезоні, у фіналі Кубка України.

Підопічні Ірини Щипакіної добре розпочали гру, повели 4:0, але киянки не дали їм піти у відрив. Більше того, за хвилину до завершення чверті гості вели +14 і тільки влучні кидки Карп та Сергеєвої зробили відставання не таким ганебним.  На початку другої десятихвилинки “ІнтерХім” відзначився знову – двічі поцілила з лінії штрафних Карп і потім у кошик суперника влучила Мітіна.

Ривок 9:0 зменшив відставання до -5. Було у цьому періоді тричі й -4, але на перерву команди пішли за переваги гостей +9 – 42:33.

У третій чверті “ІнтерХім” пішов ва-банк, і ближче до екватора після кидка Мусієнко скоротив відставання до мінімуму 45:46. Та “Київ-Баскет” відірвався знов. Втім, на початку четвертої чверті “ІнтерХім” повторив спробу наздогнати втікачів і досягнув мети, понад те, після влучних кидків Мітіної і Мусієнко господарки вийшли вперед 64:60. Під кінець гри “Київ-Баскет” дотиснув суперника з рахунком  82:79.