Китайці мають намір побудувати в Україні потужну вітроелектростанцію

Нині міжнародні партнери аналізують для цього українське законодавство

uatv
11.07.2018

Фото з сайта saee.gov.ua

Провідна китайська енергетична компанія BJCEC спільно з міжнародними партнерами аналізує українське законодавство для встановлення потужної вітроелектростанції на території України.

Відповідна зустріч відбулася у Державному агентстві енергоефективності та енергозбереження, повідомляє прес-служба відомства.

Зокрема керівник служби зустрівся з генеральним директором китайської компанії GBI Хао Чжангом (представляє інтереси BJCEC), власником проекту “ЄвроУкрВінд” Девідом Льюїсом, представниками компанії CNTIC і Державної інноваційної фінансово-кредитної установи.

“Сторони розглянули чинну в Україні систему “зелених” тарифів, прив’язаних до курсу євро, а також можливість укладати довгострокові договори на” чисту “електроенергію”, – йдеться у повідомленні.

Також сторони обговорили нову концепцію стимулювання впровадження об’єктів відновлюваної електроенергетики через систему аукціонів.

“За результатами наради сторони домовилися продовжити співпрацю в рамках зазначеного та інших потенційних ” зелених “проектів”, – резюмували в Держенергоефективності.

Як повідомлялося раніше, на Хмельниччині запрацювала теплоелектростанція, яка виробляє енергію з біомаси.

Джерело UATV
дата 11.07.2018
категорії Економiка
поділитися

Топ новин на UA|TV