KYIV MEDIA WEEK відкриється ексклюзивною лекцією Вірджинії Муслер про світові тренди в телеіндустрії

uatv
02.09.2019
Фото з сайта kyivmediaweek.com

У цьому році на фестивалі KYIV MEDIA WEEK, який відбуватиметься у столиці України з 16 по 19 вересня, перед відвідувачами виступить з двома ексклюзивними лекціями про світові тренди контент-індустрії генеральний директор міжнародної аналітичної компанії The Wit (Швейцарія) Вірджинія Муслер.

Про це повідомляє UATV з посиланням на пресслужбу фестивалю.

Презентація “Глобальні тренди споживання контенту від The ​​Wit” відбудеться в понеділок, 16 вересня, о 10:00.

“Молодь, флірт, насильство і самовизначення – найгарячіші теми цього року як в телешоу, так і в серіалах. Ринок неігрового контенту стає ще різноманітнішим: більше вибору, більше платформ, більше зірок… Передплатники The Wit все частіше цікавляться у нас “ДЕ круті шоу?”, в той час як раніше питання стояло як “ЩО це за шоу?”. Де у світі шукати креатив і найкращий контент для закупівель? На KMW 2019 я спробую дати вам напрямок, куди дивитися”, – говорить Вірджинія.

Друга спеціальна секція від The ​​Wit буде присвячена серіалам і відбудеться у вівторок, 17 вересня, о 10:00. У презентації “Серіали. Глобальні тренди” Вірджинія поділиться своїм баченням тенденцій у сфері серіального виробництва і намагатиметься відповісти на головне питання: які найбільш затребувані цільові аудиторії, жанри, теми та історії, які одночасно підривають всю серіальну індустрію і SVOD-платформи.

“У даний час весь ринок серіалів одержимий пошуком нових IP, історіями для молоді і про молодь і VOD. У своїй презентації я покажу дух часу і торкнуся всіх цих категорій на прикладі класних нових шоу з усього світу”, – коментує Вірджинія.

Довідково. Вірджинія Муслер – експерт зі світовим ім’ям, чиї регулярні презентації Fresh TV, присвячені найсвіжішим новинкам шоу і серіалів, на найбільших світових кіноринках MIPCOM і MIPTV в Каннах завжди проходять з незмінним аншлагом. За першою освітою Вірджинія – філософ і психоаналітик, при цьому вона також закінчила одну з кращих бізнес-шкіл. Такий комплекс професійних компетенцій, що дозволяє їй тонко вловлювати суспільні запити і вимоги часу, а також бачити реальні можливості для їх монетизації, зробив Вірджинію Муслер провідним світовим експертом в області телетрендів.

Джерело UATV
дата 02.09.2019
категорії Новини партнерів
поділитися

Топ новин на UA|TV