Kurs Valüt: що таке “дніпропоп” і чим він приваблює слухачів (ВІДЕО)

uatv
13.12.2019
Скрін з відео

Kurs Valüt – андеграундний synthwave-проект із Дніпра, лідером якого є художник і музикант Євген Гордєєв. Творчість Kurs Valüt просякнута екзистенційними спостереженнями Гордєєва, покладеними на EBM і synth-pop.

Музикант не використовує кліше, створюючи свій унікальний продукт. Це синтез жанрів, з яких Євген зробив справжню “солянку”. Ця музика дуже тонізує.

“Іноземні експерти не можуть сказати, що це за жанр. Тому я називаю його “дніпропоп”. Усі пісні – це автобіографічні замальовки. Щоб зачепити глядача, використовується парадоксальне поєднання слів”, – каже лідер гурту.

За його словами, він взяв манеру вокалу з англійського сінті-попу та поєднав з українською мовою, яка вирізняється своєю мелодійністю.

“Я не використовував жодних PR-ресурсів для просування пісень. Спочатку були лише злиті друзям записи, котрі, як сарафанне радіо, почали поширюватися. Пішли чутки серед людей, отже, такий контент комусь потрібен. Це, до речі, значно цікавіше, ніж просто зробити PR-кампанію”, – говорить Гордєєв.

Він зазначає, що на концерти ходить набагато більше людей, аніж підписано на відео.

Більше випусків програми Music Day дивіться за посиланням.

Джерело UATV
дата 13.12.2019
категорії Культура
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×