Кулеба закликав не закривати очі на терористичні методи РФ на окупованих територіях Криму та Донбасу

uatv
29.09.2020
Фото з сайта khoda.gov.ua

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба 28 вересня взяв участь у віртуальній ІІ Міністерській зустрічі Групи друзів жертв тероризму, яка відбулася в межах загальних дебатів 75-ї сесії Генасамблеї ООН. 

Про це повідомляє UATV із посиланням на сайт МЗС.

Глава українського зовнішньополітичного відомства засудив тероризм та насильницький екстремізм як одні із ключових викликів міжнародному миру та розвитку. Він привернув увагу учасників до досвіду України, яка вже сьомий рік поспіль протистоїть збройній агресії та терористичним методам РФ на Донбасі та в Криму.

Читайте також: “Людство не засвоїло трагічного уроку Другої світової”: Володимир Зеленський в ООН нагадав про агресію Росії (ВІДЕО).

“Світове співтовариство не має закривати очі на спроби держави-постійного члена Радбезу ООН змусити замовчати захисників прав людини, громадських активістів і журналістів на тимчасово окупованих територіях Криму та Донбасу під виглядом проведення контртерористичних заходів”, – заявив Дмитро Кулеба.

Міністр наголосив на важливості консолідації міжнародних зусиль для забезпечення дотримання прав жертв тероризму та надання їм належної підтримки, допомоги і реабілітації.

“Не менш важливим завданням залишається притягнення до відповідальності усіх організаторів, наставників і спонсорів терористичної діяльності”, – наголосив очільник МЗС.

Раніше МЗС України закликало світову спільноту не залишати поза увагою долю осіб, зниклих, викрадених чи безвісти зниклих на тимчасово окупованих Росією територіях України в Криму та на Донбасі.

Джерело UATV
дата 29.09.2020
категорії Політика
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×