Кулеба озвучив основні фактори відносин України й Туреччини

uatv
05.07.2020
Фото МЗС

Високий рівень політичного діалогу між Україною й Туреччиною, розвиток українського бізнесу та зміцнення громади в цій країні є основою для двосторонніх відносин.

Про це за результатами робочого візиту до Туреччини сказав міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба, пише Укрінформ.

Кулеба наголосив на змістовності й предметності політичного діалогу.

“Відзначу три основні фактори. Це високий рівень політичного діалогу та конкретні міждержавні проєкти, розвиток українського бізнесу в Туреччині і розвиток міжлюдських контактів. На цьому побудуються більш тісні відносини між нашими країнами. Це вигідно не лише нам, а й регіону загалом”, – сказав міністр.

Окрім цього, він пообіцяв українському бізнесу в Туреччині допомогу та підтримку держави.

“Відносини між Україною та Туреччиною зараз гарні й змістовні як ніколи. Розмова була дуже предметною і це найважливіше. Друге, потенціал і перспективи розвитку українського бізнесу в Туреччині, які теж є дуже серйозними, і моя зустріч з українськими підприємцями це підтвердила. Ми будемо допомагати українському бізнесу зміцнювати його позиції в Туреччині, навіть попри те, що на разі відсутня Угода про ЗВТ між нашими країнами”, – сказав очільник МЗС.

Третім фактором Кулеба назвав зміцнення та роль української громади як основи для побудови відносин.

“Я бачу, як зміцнюється українська громада в Туреччині. Вона користується підтримкою, повагою. Це означає, що ці міжлюдські контакти у відносинах між нашими країнами є надзвичайно міцним фундаментом”, – зазначив міністр.

Раніше повідомлялося, що Кулеба зустрівся із власниками українського бізнесу в Туреччині.

Також нагадаємо, що українці зможуть отримувати в Туреччині короткострокові туристичні дозволи на проживання.

Джерело Укрінформ
дата 05.07.2020
категорії Політика
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×