Кубок України: “Динамо” перемагає “Ворсклу” у серії післяматчевих пенальті

Фото Укрінформ

Сьогодні, 8 липня на арені “Металіст” у Харкові відбувся фінальний поєдинок Кубка України з футболу між київським “Динамо” та полтавською “Ворсклою”.

Про це інформує UATV.

“Ворскла” відкрила рахунок на 11-й хвилині гри. Руслан Степанюк після розіграшу кутового відправив м’яч у ворота голкіпера киян Георгія Бущана.

На 28-й хвилині Беньямін Вербіч зрівняв рахунок, забивши гол у ворота полтавської команди.

Основний час матчу завершився з рахунком 1:1, тому команди були змушені зіграти ще два екстратайми. Проте додатковий час не вирішив результат гри.

У серії післяматчевих пенальті (8:7) перемогу здобув ФК “Динамо”, ставши володарем Кубка України.

Нагадаємо, що у Білорусі Мілевський, Хачеріді та Нойок заразилися на коронавірус.

Раніше повідомлялося, що Едуард Соболь залишиться в оренді в “Брюгге” ще рік.