Ситуація на Донбасі: експерт розповіла про позиції США та Європи (ВІДЕО)

uatv
05.08.2020
Фото UATV

Позиції щодо ситуації на Донбасі у Європи і США відрізняються.

Про це в програмі “На самом деле: Донбасс” на телеканалі “Дом” сказала Катарін Квідж Джадж, експерт Міжнародної кризової групи.

За її словами, європейські партнери України, як і раніше, дуже хочуть, щоб війна на Донбасі завершилася.

“Яким чином – їх хвилює, правда, але меншою мірою. Вони реально просто хочуть позбутися від цієї проблеми з мінімальним збитком для України. Що стосується американських партнерів, їхня позиція залишається приблизно такою ж. Тільки з боку деяких представників Державного департаменту позиція навіть більше посилилася. Я говорю про те, що американські партнери, найімовірніше, розглядають Мінськ як спосіб для збереження санкцій проти Росії”, – сказала експерт.

За її словами, для них найголовніше, щоб все вирішилось не просто так, а щоб максимальний збиток був завданий путінському режиму, і щоб Україна залишалася якомога більше прозахідною.

Водночас журналіст-міжнародник Христина Зеленюк також підтвердила, що існує різниця підходів Сполучених Штатів і Європейського Союзу до вирішення ситуації на Донбасі.

Читайте також: Нормандія і Мінськ – єдині формати, які здатні принести мир на Донбас, – посол Франції (ВІДЕО)

“На жаль, різниця підходів Сполучених Штатів і Європейського Союзу є, тому що довгий час зберігалася в Сполучених Штатах така думка, що це Євросоюз повинен вирішувати проблему війни України з Росією або Росії проти України. Що війна відбувається на європейському континенті, тому це виключно внутрішньоєвропейська проблема”, – сказала вона.

Читайте такожОБСЄ зафіксувала на Донбасі 225 порушень тиші з початку перемир’я

Джерело UATV
дата 05.08.2020
категорії ООС (АТО)
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×