“Кримський дім об’єднує серця”: у Києві відбудеться концерт до Дня Незалежності

uatv
08.08.2019
Фото з сайта life.pravda.com.ua

25 серпня, о 18:00 на галявині Національного музею історії України в Києві вдруге відбудеться концерт під відкритим небом “Кримський дім об’єднує серця”, присвячений 28-й річниці Незалежності України.

Про це повідомляє UATV.

Хедлайнерами заходу будуть відомі українські та кримськотатарські виконавці, серед яких Jamala, Олександр Положинський і проект “Був’є”. Також виступатимуть панк-рок гурт “Shatur Gudur”, співачка Eльвіра Сарихаліл, етно-гурт “Курбаси” та багато інших.

Також відвідувачі заходу можуть взяти участь у майстер-класах із традиційних кримськотатарських мистецтв, зокрема за участі кераміста Рустема Скибіна та його студії. А ще – навчаться готувати кримськотатарську каву і традиційні страви.

На гостей чекає яскраве вечірнє 3D-меппінг-шоу.

“Упродовж останніх п’яти років українці та кримські татари нарешті зблизилися одне з одним і почали знаходити велику кількість спільного у культурі, традиціях, історії. Наш концерт – це прояв творчої енергії двох народів, який допомагає об’єднувати серця людей по всій країні, руйнуючи штучні стіни, що намагається звести окупацію”, – розповів програмний директор заходу Алім Алієв.

Концерт проводить Кримський дім за підтримки Українського культурного фонду, Національного музею історії України та Земляцтва кримських татар “Дженішке“.

Відвідати захід можуть усі охочі, вхід вільний.

Нагадаємо, що восени у Харкові стартує “Донбас Медіа Форум-2019”.

Джерело UATV
дата 08.08.2019
категорії Новини партнерів
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×