Кримськотатарський активіст розповів про жахливі умови утримання в російському СІЗО

uatv
15.05.2019
Фото Укрінформ-UATV

Затриманий в окупантами кримськотатарський активіст, фігурант справи “Хізб-ут-ТахрірОсман Арифмеметов виступив у ростовському суді з промовою, в якій розповів про нелюдські умови в російському СІЗО.

Про це повідомляє Кримська солідарність на своїй сторінці в Facebook.

“В СІЗО нас тримають за худобу. Нам дають свинину (кримським татарам, як і решті мусульман релігія забороняє вживати свинину) і відходи як їжу. І тримають в замкнутому просторі. Це що, натяк на 1944-й рік, коли весь мій народ у вагони загнали, як худобу?”, – заявив Арифмеметов.

Осман переконаний, що його арештували через те, що своєю діяльністю він викривав незаконні дії силовиків.

“Мене взяли під варту для того, щоб захистити суспільство від моєї діяльності, яка полягала в розкритті дій силовиків. Мною було зроблено стрім про те, як ФСБ викрадає людину за журналістську діяльність, за відвідання судів над політв’язнями, за передачі в місця ув’язнень”, – сказав активіст.

Він спростував слова слідчого про те, що нібито перебував у розшуку і переховувався від слідства, а також відкинув звинувачення в тероризмі.

Нагадаємо, що кримськотатарському активісту Айвазову окупанти інкримінують участь у “Хізб ут-Тахрір”.

27 і 28 березня російські силовики затримали 23 кримських татар, яким також інкримінують участь у забороненій в Росії організації “Хізб ут-Тахрір”.

Джерело UATV
дата 15.05.2019
категорії Бранці Кремля
поділитися

Топ новин на UA|TV