Кримські татари руйнують путінський міф про “велику імперію”, – Полозов (ВІДЕО)

uatv
22.10.2020
Фото з сайта ru.krymr.com

Репресії проти кримських татар в окупованому Криму не припиняються вже шість років. Так звана влада намагається “усунути” корінний народ Криму через те, що кримські татари руйнують путінський міф про відновлення нової Російської імперії.

Таку думку висловив адвокат Микола Полозов в ефірі програми “На самом деле: Крым” на телеканалі “Дом“.

“Крим потрібен російській владі, путінському режиму для підтримки власної легітимності, оскільки починаючи з 2014 року вся основа путінського режиму ґрунтується на міфі про добровільне приєднання Криму, про відновлення нової Російської імперії. Якщо розцінювати Крим як постамент, на якому стоїть путінський режим, то російській владі вкрай важливо, щоб жодних альтернативних думок із цього приводу не було”, – розповів Полозов.

Адвокат додав, що саме кримські татари руйнують збудований кремлівською пропагандою міф. Тому щодо них і застосовуються такі репресії.

“Оскільки вони (російські пропагандисти, – ред.) не можуть дотягнутися за кордон, заткнути рот тим людям, які перебувають в Україні, вони проводять репресивну політику щодо кримських татар, вважаючи їх усіх потенційно небезпечними для цього міфу. Тому що кримські татари своїм існуванням цей міф руйнують”, – підсумував Полозов.

Нагадаємо, раніше в США заявили, що кримські татари в Криму піддаються новим репресіям і переслідуванням.

Читайте також: Кримськотатарський активіст розповів про жахливі умови утримання в російському СІЗО

Джерело UATV
дата22.10.2020
категорії Крим
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×