“Кримська платформа” стане одним із кроків із деокупації Криму, – політолог (ВІДЕО)

uatv
23.10.2020
Фото Facebook Nick Davydiuk

Кримська міжнародна платформа, яку планують презентувати в лютому 2021 року, стане одним із кроків із деокупації українського Криму.

Так вважає політолог Микола Давидюк. Про це він розповів в ефірі програми “На самом деле: Крым” на телеканалі “Дом“.

“Я думаю, це один із кроків. Точно потрібний крок. Точно крок, який повинен принести результат. Усе буде залежати від того, як це все разом працюватиме. Найголовніше – щоб це було не на рівні слів, щоб це було на рівні реальних дій, щоб це було на рівні ухвалення реальних рішень, доступу політиків найвищого рангу, які дійсно відповідають за ці рішення. І, звичайно ж, якнайшвидша їх імплементація”, – розповів він.

Читайте також: Зеленський сподівається на серйозну роль Туреччини в роботі “Кримської платформи”

Також важливо, щоб ця платформа стала справді міжнародною. До неї потрібно залучати міжнародних партнерів України.

“Тому що не завжди своїми руками ми можемо робити такі великі проєкти. Залучення Європейського Союзу, США, Туреччини до протистояння з Росією – один із ключових чинників звільнення Криму. Тут потрібно бути дуже активними, дуже грамотними, прораховувати відразу кілька кроків наперед для того, щоб переграти Росію в тих моментах, де вони думають, що вже нібито все вирішено”, – додав політолог.

Нагадаємо, раніше в Міністерстві закордонних справ заявили, що оновлена ​​”кримська” резолюція важлива для деокупації півострова.

Джерело UATV
дата23.10.2020
категорії Крим
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×