“Кримська платформа”: США готові до співпраці

uatv
26.10.2020
Фото МЗС України

Сполучені Штати Америки готові до співпраці над створенням “Кримської платформи“, ініційованої Україною.

Про це повідомила тимчасова повірена у справах США в Україні Крістіна Квін під час зустрічі з першою заступницею міністра Еміне Джапаровою, інформує пресслужба МЗС.

Джапарова детально поінформувала про бачення української сторони основних елементів та субстантивного наповнення “Кримської платформи”, головною метою якої має стати консолідація політики невизнання міжнародним співтовариством окупації Криму. 

Крістіна Квін висловила готовність співпрацювати з Україною та наголосила, що позиція США, закріплена у Декларації щодо Криму, яка була оприлюднена державним секретарем Майком Помпео, залишається незмінною – Крим є частиною України і США ніколи не визнають спроби Росії його незаконно анексувати. 

Читайте також: “Кримська платформа” стане одним із кроків із деокупації Криму, – політолог (ВІДЕО)

Також Джапарова висловила вдячність за послідовну підтримку України з боку США в межах міжнародних організацій і наголосила на важливості ухвалення оновлених та суттєво посилених резолюцій “Проблема мілітаризації Автономної Республіки Крим та м.Севастополя, Україна, а також частин Чорного та Азовського морів” та “Ситуація з правами людини в Автономній Республіці Крим та місті Севастополі, Україна”, які найближчим часом будуть винесені Україною на розгляд Генеральної Асамблеї ООН.

Нагадаємо, президент Володимир Зеленський сподівається на серйозну роль Туреччини в роботі “Кримської платформи”.

Джерело UATV
дата26.10.2020
категорії Крим
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×