“Кримська платформа”: МЗС розпочинає наступну стадію активної адвокації

uatv
20.10.2020
Фото МЗС України

Міністерство закордонних справ України розпочинає новий етап взаємодії з міжнародними партнерами щодо “Кримської платформи”. 

Про це заявила перша заступниця глави МЗС Еміне Джапарова під час зустрічі із послом ЄС в Україні Матті Маасікасом, інформує сайт МЗС.

За її словами, фаза активної адвокації, яку вже фактично розпочало політичне керівництво держави, передбачає інформування наших міжнародних партнерів про деталі та субстантивну частину кампанії щодо Кримської платформи.

“Платформа сприятиме зміцненню міжнародної політики невизнання спроби РФ анексувати Кримський півострів, створить додаткові можливості для більш оперативного реагування на зростаючі безпекові загрози внаслідок російської мілітаризації в Чорному та Азовському морях, дозволить консолідувати політичний тиск на Кремль, зокрема шляхом санкційних інструментів, а також протидіятиме подальшим грубим порушенням прав людини”, –  зазначила Джапарова. 

Читайте також: Зеленський сподівається на серйозну роль Туреччини в роботі “Кримської платформи”

Перша заступниця міністра подякувала Мааті Маасікасу за організацію найближчим часом у Представництві ЄС в Україні тематичного брифінгу для країн-членів ЄС, в межах якого буде представлене детальне бачення діяльності платформи по лінії Євросоюзу.

Раніше повідомлялося, що Польща зацікавлена у взаємодії з Україною в межах міжнародної платформи з деокупації Автономної Республіки Крим.

Джерело UATV
дата 20.10.2020
категорії Крим
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×