Кредитування та іпотека: президент розповів, як зупинити відплив кадрів за кордон

uatv
09.07.2020
Фото ОП

Під час робочої поїздки до Волинської області президент Володимир Зеленський провів зустріч з представниками місцевого бізнесу.

Про це інформує пресслужба ОП.

Зустріч відбулася на території підприємства “Модерн-Експо” в Луцьку, яке постачає торговельне обладнання в понад 70 країн світу. Виробничі майданчики компанії розміщені в Луцьку, Вітебську (Білорусь) та Любліні (Польща).

Глава держави ознайомився з потужностями підприємства та роботою його інноваційного центру, а потім поспілкувався там з місцевими підприємцями.

Під час розмови бізнесмени наголосили на проблемі виїзду кваліфікованих кадрів у сусідні країни.

Зеленський зазначив, що кордони закривати ніхто не буде. За його словами, необхідно створювати можливості, щоб люди могли відкривати свій бізнес в Україні.

“Крім програми кредитування “5-7-9”, яку ми зараз наповнюємо, ще є портфельне кредитування, яке у Верховній Раді з’явиться у вигляді законопроєкту. Наше головне завдання – до кінця року зробити нормальні умови кредитування, це 5-7 відсотків”, – сказав президент.

Крім того, є ініціатива щодо доступності іпотеки, адже великі відсотки за кредитами на купівлю житла змушують молоді родини працювати за кордоном.

Також бізнесмени попросили про допомогу держави у просуванні українського експорту. Зеленський повідомив, що міністр закордонних справ Дмитро Кулеба разом з керівником ОП Андрієм Єрмаком уже шукають торгових представників для лобіювання українських виробників за кордоном.

Нагадаємо, що Зеленський ознайомився з реалізацією програми “Велике будівництво” на Волині.

Також у Луцьку Зеленському презентували шість туристичних “магнітів” Волині.

Джерело UATV
дата 09.07.2020
категорії Україна
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×