Кредитну програму “5-7-9” продовжать на наступний рік

uatv
24.09.2020
Фото Урядовий портал

Програму “Доступні кредити “5-7-9%” продовжать на наступний рік у тому вигляді, у якому вона працює зараз.

Про це розповів прем’єрміністр Денис Шмигаль під час зустрічі з Американською торговельною палатою (ACC), яка об’єднує найбільших інвесторів та міжнародні компанії, що працюють в Україні, інформує Урядовий портал.

“Програма довго набирала обертів. І зараз вона себе виправдовує. На зустрічах із бізнесом нас просять продовжити програму й для цього є об’єктивні причини. Багато хто лише у вересні отримав кредити, і мати їх на 2-3 місяці – беззмістовно. Відповідно, ми вже заклали гроші в проєкт держбюджету за цим напрямком на 2021 рік”, – зазначив Шмигаль.

За його словами, бізнес зможе взяти кредити, як для інвестицій та розвитку, так і для рефінансування.

Прем’єр розповів про кроки уряду для покращення інвестиційної привабливості України. Він нагадав, що днями команда UkraineInvest презентувала новий інвестиційний гайд про кожну галузь української економіки в електронному вигляді.

Ще одним кроком для покращення інвестиційної привабливості України очільник Кабміну назвав розроблення Національної економічної стратегії-2030.

Він додав, що вже розпочалися консультації зі спеціалістами щодо утворення фондового ринку в Україні та висловив сподівання, що представники АСС доєднаються до цього процесу.

Нагадаємо, що українські підприємці отримали 8 млрд грн кредитів за програмою “5-7-9”.

Читайте також: Програму “Доступні кредити 5-7-9%” планується розширити на фермерів, які постраждали від посухи, – Зеленський

Джерело UATV
дата 24.09.2020
категорії Економiка
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×