КПІ: як живуть і навчаються студенти-“технарі” (ВІДЕО)

Скрін з відео

Національний технічний університет України “Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського” в минулому році відзначив 120-річчя. За цей час його випускниками стали понад 300 тисяч людей. Сьогодні він очолює рейтинг вишів України.

У цьому навчальному закладі – найбільша студентська бібліотека в Україні, заснована в 1898 році. Тут зберігається близько 3 млн книг.

У Центрі культури та мистецтв КПІ збирає всіх студентів, які хочуть присвятити вільний час творчості й розвитку. Тут є дві вокальних, дві театральних студії та одразу п’ять танцювальних.

Близько трьох тисяч студентів і викладачів займаються у колективах художньої самодіяльності. Також у Центрі проводять концерти відомих виконавців

В університеті просто неймовірні умови для занять спортом: два футбольних поля, поле для регбі та великий критий спорткомплекс. Також студенти КПІ можуть безкоштовно відвідувати університетський басейн.

Це один із небагатьох басейнів столиці, де є вишки для стрибків у воду 3, 5, 7 і 10 метрів. Тут займаються спортсмени і відбуваються змагання. “Політех” представляє збірні у 17 видах спорту.

Факультети КПІ активно працюють на міжнародній арені. Наприклад, студенти старших курсів факультету зварювання можуть вчитися за ліцензією програми міжнародного інституту зварювання, членами якого є 67 країн світу.

“База для вивчення цих дисциплін – розширене уявлення про фізику, хімію, математику та інші фундаментальні науки. І лише після оволодіння студентами базовими дисциплінами ми можемо переходити до технології зварювання”, – говорить завідувач кафедри зварювального виробництва НТУУ КПІ Віктор Квасницький.

Кампус навчального закладу дуже комфортний, він нагадує студентські містечка з якихось американських або європейських фільмів. В університеті діє клуб Alma Mater, де збираються студенти й випускники.

Більше про те, яких фахівців готує Національний технічний університет України “Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського”, дивіться за посиланням у програмі “Бери вище!”.

“Бери вище!” – це цикловий проект, який піднімає тему освіти й освіченості українців. Це популяризація закладів вищої (і не тільки вищої) освіти серед української і зарубіжної аудиторії.

Прямий ефір