Кожну людину з пневмонією у стаціонарі тестують на коронавірус, – Ляшко (ВІДЕО)

uatv
07.04.2020
Фото Укрінформ

В Україні перевіряють на наявність коронавірусу кожну людину, яка перебуває на лікуванні у медзакладі з пневмонією.

Про це повідомив під час брифінгу заступник міністра охорони здоров’я, головний санітарний лікар Віктор Ляшко, інформує UATV.

“Сьогодні ми можемо тестувати усі випадки підозр (на коронавірус – ред.), а також зобов’язали і тестуємо кожен випадок пневмонії, який є сьогодні у наших стаціонарах. Також ми зобов’язали усіх відбирати секційний матеріал у померлих із пневмонією для того, щоб не пропустити випадки коронавірусної хвороби”, – сказав Віктор Ляшко.

Якщо пацієнту неправомірно і безпідставно, на його думку, відмовили робити тестування на COVID-19, він може повідомити про цей випадок за номером “гарячої лінії” Міністерства охорони здоров’я 0 800 505 201, зазначив заступник очільника МОЗ.

“Саме на цю “гарячу лінію” ви можете зателефонувати і повідомити, що в тому чи іншому районі чи населеному пункті було відмовлено у заборі матеріалу для тестування, якщо були підстави для проведення такого тестування. Але закликаю не зловживати цим, адже не потрібно тестувати усіх і кожного. Є чіткі алгоритми”, – додав Ляшко.

LIVE | Брифинг по ситуации с противодействием распространению коронавируса

Опубліковано ДОМ Понеділок, 6 квітня 2020 р.

Нагадаємо, в Україні станом на 9:00 7 квітня зафіксовано 1462 випадки коронавірусу, 45 із них летальні. Одужали від хвороби 28 людей.

Джерело UATV
дата 07.04.2020
категорії Суспільство
поділитися

Топ новин на UA|TV