Короткометражна стрічка “Дякую” про Україну отримала нагороду на міжнародному фестивалі в Румунії

Фільм показує Україну очима японського туриста як цікаву, гостинну, самобутню країну із захоплюючими пейзажами та багатою історією

uatv
15.04.2018

Фото Укрінформ-UATV

Короткометражна стрічка “Дякую”, виготовлена на замовлення Міністерства інформаційної політики України, перемогла у номінації “найкращий монтаж” на щомісячному міжнародному фестивалі Short to the point в Румунії.

Про це повідомляє прес-служба МІП.

Фільм показує Україну очима японського туриста як цікаву, гостинну, самобутню країну із захоплюючими пейзажами та багатою історією.

“Перемога стрічки “Дякую” – це ще один невеличкий крок, який доводить, що Україна цікава світові. Переконаний, що це лише початок у великій кампанії промоції України у світі. Це можливо завдяки об’єднанню влади і суспільства. Дякую творчій групі і сподіваюсь, що завдяки спільній роботі МІП та МЗС цю стрічку побачать мільйони людей”, – зазначив міністр інформаційної політики Юрій Стець.

Радник міністра Марина Соботюк наголосила, стрічка “Дякую” пройшла офіційний відбір на міжнародні фестивалі у Токіо (Tokyo Lift-Off Film Festival  2018) та Ризі (International Tourism Film Festival “Tourfilm Riga”). Загалом фільм подано на 100 фестивалів по всьому світу.

Нагадаємо, фільм “Межа” отримав нагороду від словацької кіноакадемії.

Джерело UATV
дата 15.04.2018
категорії Культура
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×