Коронавірус в Україні: Зеленський домовився з Меркель про допомогу

uatv
31.03.2020
Фото ОП

Президент України Володимир Зеленський провів телефонну розмову з Федеральним канцлером Німеччини Ангелою Меркель.

Про це повідомляє UATV із посиланням на сайт глави держави.

Сторони обговорили ситуацію довкола поширення коронавірусу у світі, а також практичні заходи, які вживаються в обох країнах з метою протидії пандемії. Було домовлено опрацювати можливість налагодження інформаційного обміну, пов’язаного з пандемією, зокрема в частині медичних стандартів, що впроваджуються для лікування хвороби.

Окрім цього, у контексті можливого збільшення фінансової допомоги Україні на боротьбу з коронавірусом сторони домовилися перенаправити 150 млн євро в межах державного німецького кредиту на відповідні потреби.

Меркель позитивно відзначила ухвалення напередодні законів про обіг земель сільськогосподарського призначення та про регулювання банківської діяльності. Вона наголосила на важливості якнайшвидшого завершення переговорів із МВФ щодо нової програми співпраці. Також ішлося про необхідність виділення додаткового фінансування для України з боку Європейського Союзу та Світового банку.

Володимир Зеленський поінформував Ангелу Меркель про безпекову ситуацію на Донбасі. Було також обговорено результати останніх консультацій у межах Тристоронньої контактної групи. Співрозмовники вкотре наголосили на важливості координації всіх кроків щодо мирного врегулювання на Донбасі. Окремо сторони обговорили перспективи продовження переговорів у Нормандському форматі.

Раніше Зеленський обговорив із президентом Азербайджану протидію коронавірусу.

Джерело UATV
дата 31.03.2020
категорії Політика
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×