Коронавірус: в ОРДЛО та Криму приховують реальну ситуацію, – Резніков

uatv
30.03.2020
Фото з сайта lb.ua

На непідконтрольних уряду України територіях Донецької і Луганської областей та в незаконно анексованому Криму окупаційна влада приховує реальну ситуацію із поширенням COVID-19 серед місцевих.

Про це розповів віцепрем’єрміністр – міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Олексій Резніков, повідомляє Укрінформ з посиланням на РБК.

“Окупаційна влада приховує реальну картину від зовнішнього світу та від громадян, які проживають на цих територіях. Вони діють за старою радянською методикою: коли бахнув Чорнобиль, то теж приховували від людей, правду пізніше всі дізналися, що призвело до того, що багато хто постраждав від радіації”, – сказав Резніков.

Також він наголосив, що в ОРДЛО та Криму немає тестів, щоб перевірити наявність коронавірусу. Тому хворим із відповідними симптомами “приписують” інші діагнози.

“За різними джерелами, зокрема від небайдужих громадян, які там проживають, ми знаємо, що навіть якщо відбувається випадок захворювання або смерті, вони це називають “А(H1N1) свин”. Тобто нібито свинячий грип, але з летальним результатом”, – зазначив міністр.

За словами Резнікова, ОРДО й ОРЛО вже закрили між собою “кордони”. Також є інформація, що де-факто кордон з Росією теж закрито.

“Ми не знаємо, яка там ситуація з епідемією насправді, але є факт перекриття “кордону” між ОРДО й ОРЛО. Вони самі розуміють, що потрібно закриватися навіть між собою, питання: “Чи вчасно?”, – додав він.

Україна намагатиметься допомогти своїм громадянам на непідконтрольних територіях, зокрема, залучаючи міжнародні гуманітарні організації.

Нагадаємо, в Україні зафіксували 480 випадків коронавірусної хвороби COVID-19.

Джерело Укрінформ
дата 30.03.2020
категорії Крим
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×